Pokrócba tekerve menekítette ki a dédunokáját egy asszony, amikor kigyulladt egy társasház Budapesten a nyolcadik kerületben.
Az egyik lakás hatalmas lángokkal égett, pánik tört ki, több mint hatvan ember menekült az utcára. De volt olyan is, aki a tűz ellenére sem mert kijönni a lakásából, mert attól félt, hogy megkéselik
A mérgező fekete füst mindent beterített, a tűzoltók egy tucat embert védőálarcban menekítettek ki az utcára, négy embert kórházba vittek. Van, aki szerint egy nő szándékosan gyújtogatott – írja a tenyek.hu portál
A lángok egy hajléktalanszálló melletti társasházban csaptak fel szombat este. A második emeleti lakás, ahol a tűz keletkezett, lakhatatlanná vált.
- Megerősített járőrszolgálattal és fokozott biztonsági jelenléttel szigorítanak a belső-erzsébetvárosi bulinegyedben a nyári főszezon idejére
- LAKOSSÁGI TÁJÉKOZTATÓ: Hétvégi forgalomkorlátozások és közvilágítás-fejlesztés lesz a Mester utcában
- Magyar Péter szerint robbanás történt a MOL tiszaújvárosi üzemében
- Elhunyt Scherer Péter
- Elhunyt Sörös Sándor színművész


















