Ez már a harmadik UFO az amerikai légtérben, ami miatt vadászgépeket kellett indítani a megsemmisítésük érdekében – írja a The Guardian
És mi van akkor, ha ezek az űrből érkeztek?
Az amerikai légierő – Kanada kérésére – megsemmisített egy azonosítatlan, nagy magasságban közlekedő légi eszközt Kanada északnyugati része felett – közölte a kanadai miniszterelnök szombaton.
Egy amerikai harci repülőgép lelőtt egy ismeretlen tárgyat az észak-amerikai légtér felett – közölte szombaton Justin Trudeau kanadai miniszterelnök. Ez volt a második egymást követő nap, amikor az amerikai légierő lelőtt egy azonosítatlan légi tárgyat.
„Elrendeltem egy azonosítatlan objektum leszedését, amely megsértette a kanadai légteret”
– írta Trudeau szombat délután a Twitteren. A kanadai és amerikai légteret védő North American Aerospace Defense Command (NORAD) amerikai F-22-es vadászrepülőgépe lelőtte az objektumot a kanadai Yukon felett.
Trudeau elmondta, hogy szombat délután beszélt Joe Biden amerikai elnökkel, és hogy a kanadai erők helyreállítják és elemzik az objektumot.
- LAKOSSÁGI TÁJÉKOZTATÓ: Hétvégi forgalomkorlátozások és közvilágítás-fejlesztés lesz a Mester utcában
- Magyar Péter szerint robbanás történt a MOL tiszaújvárosi üzemében
- Elhunyt Scherer Péter
- Elhunyt Sörös Sándor színművész
- Megszűnhet a Népszínház utcai buszvégállomás – 2027-re új közteret ígér Józsefváros

















